Flipkart Big Billion Days Sale 2021: Ponad 3,75 Sprzedawców Oferuje Miliony Produktów W Tym Sezonie Świątecznym

Łatwość prowadzenia biznesu dla MŚP: poprzez partnerstwa z partnerami pożyczkodawczymi i instytucjami fintech, rynek B2B Flipkart Wholesale zapewni ofertę kredytową dla ponad 1,5 miliona Kiranas i MŚP, aby pomóc im w zarządzaniu ich wymaganiami kapitału roboczego na sprzedaż Big Billion Days.

Ułatwienie prowadzenia biznesu dla MSME: Walmart Flipkart ogłosił we wtorek swoje flagowe roczne wydarzenie sprzedaży The Big Billion Days od 7 do 12 października 2021 roku, aby zaoferować produkty i przedmioty z ponad 1 lakh kirany i w sumie ponad 3,75,000 sprzedawców z całej Indii. Flipkart powiedział, że poprzez partnerstwa z partnerami pożyczkodawcami i instytucjami fintech, jego cyfrowy rynek B2B Flipkart Wholesale ma na celu dostarczenie wielu ofert kredytowych dla ponad 1,5 miliona Kiranas i MŚP, aby pomóc im zarządzać ich wymaganiami kapitału roboczego i uzyskać dostęp do produktów w modzie, rolnictwie i towarach ogólnych oraz elektroniki z rynku hurtowego. Oprócz tego sklepy sprzedawców, rzemieślników, rzemieślników i producentów rzemieślników z Flipkart Samarth również będą produkować produkty, dodaj za darmo.

„Związanie Flipkart do zapewnienia wartości konsumentom, możliwości wzrostu dla MŚP, sprzedawców i naszych partnerów Kirana oraz generowania zatrudnienia poprzez e-commerce pokazuje, jak kraj obejmował e-commerce w ciągu ostatniego roku i pół i Wielki Miliard Dni jest naszym sposobem, aby odzyskać społeczność i zachwycić święty duch w całym kraju” – powiedział Kalyan Krishnamurthy, dyrektor generalny Flipkart Group.

Subscribe to Financial Express SME newsletter now: Twoja tygodniowa dawka wiadomości, poglądów i aktualizacji z świata mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

Firma obecnie dodaje nowych sprzedawców z miast Tier II i III, aby do grudnia 2021 r. na swojej platformie znajdowały się 4,2 sprzedawcy laków. W ciągu ostatnich kilku miesięcy na swojej platformie pojawiło się już 75.000 nowych MSME i sprzedawców małych firm z takich miast jak Agra, Indore, Jaipur, Panipat, Rajkot, Surat itp. W zakresie kredytów, Kiranas może uzyskać dostęp do kredytu w wysokości do 5 laków z okresem wolnym od oprocentowania do 30 dni. Kiranas będzie miał również możliwość elastycznych zwrotów za pośrednictwem przelewów gotówkowych i online, a także natychmiastowych zwrotów w przypadku anulowania zamówienia. W okresie sprzedaży Kiranas i sprzedawcy będą mieli dostęp do Easy EMI w celu ułatwienia zakupów z zachętami na transakcje w celu dalszego obniżenia odsetek na ich EMI.

Ponadto sprzedaż będzie miała oferty „każdego godziny, przyniesione przez liczbę sprzedawców i tysiące marek w różnych kategoriach. Aby wzmocnić sieć dostaw, Flipkart za pośrednictwem swojego „Kirana Delivery Program” pomógł lokalnym sklepom generalnym jako partnerom dostaw. W tym roku, ponad 1 lakh kiranas zostały partnerami wraz z pomaganiem im z wiedzy, wiedzy, doświadczenia i technologii, aby zrobić miliony dostaw w bezpieczny i terminowy sposób, Flipkart powiedział. W pierwszym, nie-Flipkart Plus klienci będą również w stanie uzyskać wczesny dostęp do sprzedaży poprzez wypłacanie 50 zarobionych SuperCoins w aplikacji Flipkart.

0 Shares:
Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like