FHA Home Loan dla wielu jednostek nieruchomości

Istnieje wiele założenia dotyczące pożyczek domowych, zwłaszcza w dziedzinie pożyczek domowych rządowych. Można zwykle przypuszczać, że jeśli rząd administruje pożyczkę domową, jest to tylko dozwolone, aby przyjąć skromną, jednostronną nieruchomość z tymi funduszami. To jest fałszywe.

Kredyty domowe FHA mogą być wykorzystywane do uzyskania wielowarstwowej nieruchomości. Te rodzaje nieruchomości są pożądane, ponieważ nie tylko będziesz właścicielem domu, ale będziesz mógł spłacić swoje hipoteki z drastycznie niższymi płatnościami i budować kapitał znacznie szybciej.

Na jakie rodzaje nieruchomości można korzystać z pożyczki domowej FHA?

Jak to działa jest to, że pożyczkodawca pożyczki domowej FHA będzie kwalifikował się i będzie zatwierdzony do zakupu wielojętnej nieruchomości. Będzie to albo dla dwóch jednostek (duplex), trzech jednostek (triplex), lub czterech jednostek (czteryplex). Większość jednostek, które możesz mieć, to cztery, a główną zasadą jest to, że mieszkasz w jednej z jednostek. Mieszkanie powinno być Twoim głównym miejscem zamieszkania. Program ten nie może być wykorzystywany do zakupu nieruchomości inwestycyjnych. Nie możesz również liczyć przyszłych płatności wynajmu w ramach bieżącego dochodu w celach kwalifikacyjnych.

Jaki rodzaj kredytów można spodziewać się przy użyciu pożyczki domowej FHA dla wielojętnych nieruchomości?

Korzyść zakupu wielojętnej nieruchomości z FHA wynosi niską wymogą spłaty nieruchomości opole w wysokości 3,5%. Inne programy pożyczki zazwyczaj chcą zobaczyć większy spadek płatności za wielojętną nieruchomość.

Inną zaletą jest to, że zakup wielu jednostek pomoże odzyskać płatności hipoteczne, wynajmując inne jednostki, które nie są zajęte przez Ciebie. Jako właściciel domu masz szansę stać się gospodarzem. Płatności wynajmu otrzymane przez najemców mogą być wykorzystywane w celu spłaty hipoteki lub po prostu obniżenia miesięcznych kosztów z kieszeni.

Jeśli chcesz więcej szczegółowych informacji na temat pożyczki domowej FHA, możesz zadzwonić do naszego biura na (877)432-LOAN (877-432-5626), lub wysłać nam e-mail na [email protected]

Ludzie z dużą rodziną w ich lokalnym obszarze mogą uznać to za ekscytującą koncepcję. Na przykład – masz trójkąt z dwoma pustymi jednostkami. Twój wujek obok żony stracił swój apartament, ponieważ został przekształcony w kondom. Teraz twój brat i jego żona są w ciąży i potrzebują więcej miejsca. Możesz wynająć swoje inne jednostki do swojej rodziny, ponieważ wiesz, że są one zatrudnione, a poczujesz się komfortowo wiedzieć, że jesteś powiązany i znany ze swoich najemców. Tak długo, jak członkowie rodziny mają gotową umowę wynajmu i ich depozyty, wszyscy zostaniesz ustawiony, aby naprawdę trzymać go w rodzinie.

Jak można przejść powyżej i powyżej dla swoich wynajmujących, jednocześnie chroniąc swoje inwestycje?

Jako gospodarz, nie tylko poprawi sytuację, ale można również obsługiwać swoich najemców, pomagając im zbudować swój wynik kredytowy. Jeśli uczestniczysz w programie RentTrack, pozwolisz wynajmującym zapłacić czynsz online, który przesyła się na Twój rachunek w ciągu jednego do trzech dni roboczych. Biura kredytowa Experian i Transunion zbudują historię kredytową najemcy, a RentTrack zapewni również dostęp do ScreeningOne. Umożliwi to zapoznanie się z informacjami na temat potencjalnych lub istniejących najemców. Aby uzyskać więcej informacji na temat RentTrack, możesz zadzwonić do naszego biura pod numerem (877)432-LOAN (877-432-5626) lub skorzystać z funkcji czatu na naszej stronie.

Czy Twoja spłatność będzie wyższa przy zakupie wielowarstwowej nieruchomości w ramach pożyczki domowej FHA?

Ponieważ pożyczka będzie teraz dla wielojętnej nieruchomości, kolejnym założeniem byłoby, że odsetek spłaty z FHA będzie wyższy. Szczęśliwe dla Ciebie – średnia spadek płatności 3,5% dla pożyczki domowej FHA nadal pozostaje.

Czy istnieje jakiś sposób, aby uzyskać pożyczkę FHA dla nieruchomości o więcej niż cztery jednostki?

FHA, zgodnie z sekcją 207/223(f), może również umożliwić pożyczkodawcom refinansowanie lub nabycie wielowymiarowego budynku z co najmniej 5 jednostek mieszkalnych. Właściwości te, które zostały naprawione lub odnowione ponad 3 lata przed datą rozpatrzenia hipoteki lub nie posiadają kompletnych łazienek i kuchni, nie zostaną zatwierdzone.

Niestety, nie oferujemy pożyczek FHA na więcej niż 4 jednostki. Jeśli jesteś zainteresowany dodatkowymi jednostkami, będziesz musiał znaleźć brokera hipotecznego lub pożyczkodawcę, który oferuje to.

Kliknij tutaj, aby ubiegać się o pożyczkę FHA.

Kliknij tutaj, aby uzyskać informacje na temat pożyczek domowych.

Aby dowiedzieć się więcej o USDA Home Loans, kliknij tutaj.

Przejdź do https://www.fedhomeloan.org 24/7 lub zadzwoń do nas pod numerem 1(877)432-LOAN. Upewnij się, że śledź nasz konto na Twitterze i podoba się nam na Facebooku.

0 Shares:
Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like